strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Poszukujemy LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO na ŚLĄSKU

9 listopada 2017

Pragniemy poinformować, iż w związku z realizacją projektu językowego na terenie woj. śląskiego poszukujemy LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

więcej

Poszukujemy KIEROWNIKA PROJEKTU UE

8 listopada 2017

Miejsce pracy: LUBLIN

więcej

Biuro nieczynne

31 października 2017

Pragniemy poinformować, iż w dniach 31 października - 1 listopada nasze Biuro będzie nieczynne. Zapraszamy 2 listopada od godziny 8:00.

więcej

Poszukujemy nowych pracowników w Lublinie.

27 października 2017

Pragniemy poinformować, iż w związku z rozpoczęciem realizacji kolejnych projektów szkoleniowych poszukujemy nowych pracowników w LUBLINIE. Gorąco zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

więcej

Poszukujemy psychologów i doradców zawodowych w POZNANIU

18 października 2017

W związku z realizacją projektu: „Wielkopolskie Centrum Aktywności Zawodowej” Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. zaprasza do współpracy. Do projektu realizowanego na terenie Poznania poszukujemy doradcy zawodowego i psychologa.

więcej

Poszukujemy POŚREDNIKÓW PRACY

12 października 2017

Pragniemy poinformować, iż w związku z rozpoczęciem realizacji kolejnych projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko POŚREDNIKA PRACY w LUBLINIE. Gorąco zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

więcej

Poszukujemy nowych pracowników w Katowicach i Lublinie.

9 października 2017

Pragniemy poinformować, iż prowadzimy obecnie rekrutację pracowników na stanowisko SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH w LUBLINIE oraz SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ w KATOWICACH.

więcej

Nowe oferty pracy w Lublinie i Katowicach.

6 września 2017

Pragniemy poinformować, iż prowadzimy obecnie rekrutację pracowników na stanowisko SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH w LUBLINIE oraz SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ w KATOWICACH.

więcej