strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Poszukujemy kierownika działu szkoleń

5 lutego 2014

Centrum Szkoleń i Innowacji poszukuje do swojej siedziby głównej w Lublinie kierownika działu szkoleń.

więcej

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia - w szczególności osoby niepełnosprawne.

4 lutego 2014

Dla osób zainteresowanych mamy do zaoferowania dwa projekty: „Kompetentna Kadra Lubelszczyzny” i „Kompetencje XXI wieku”.

więcej

Poszukujemy specjalisty ds. zamówień publicznych

3 lutego 2014

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sporządzanie dokumentacji przetargowej z uwzględnieniem wytycznych zarówno krajowych, jak i unijnych oraz procedur wewnętrznych.

więcej

„Nowa Szansa”

31 stycznia 2014

Profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta – to cecha która charakteryzuje naszą Firmę i naszych Trenerów. Zaproponowane w projekcie „Nowa Szansa” bezpłatne szkolenia, doradztwo, staże oraz dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej pozwoliły naszym beneficjentom na zwiększenie swojej konkurencyjności oraz zdobycie kompetencji dostosowanych do zapotrzebowania lokalnego rynku pracy.

więcej

Poszukujemy trenera ECDL START

30 stycznia 2014

Poszukujemy wykładowcy z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń ECDL START. Szkolenia realizowane będą w ramach projektu skierowanego do młodzieży w Puławach i Lublinie.

więcej

„Różni ludzie – równe szanse GENDER MAINSTREAMING”

29 stycznia 2014

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 20-21 lutego 2014 r. kolejna grupa studentów UMCS weźmie udział w szkoleniu pt. „Różni ludzie – równe szanse GENDER MAINSTREAMING” realizowanego w ramach projektu „UMCS dla rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy".

więcej

„Wyższe kwalifikacje – większa konkurencyjność”.

28 stycznia 2014

Z przyjemnością informujemy, iż od 1 kwietnia 2014 roku Centrum Szkoleń i Innowacji rozpoczyna realizację projektu „Wyższe kwalifikacje – większa konkurencyjność”. Projekt realizowany będzie w ramach Poddziałania 8.1.1 PO KL 2007-2013 na podstawie umowy podpisanej z Samorządem Województwa Lubelskiego.

więcej

Szkolenia w projekcie „Kompetencje XXI wieku”

25 stycznia 2014

Zaprasza pracowników mikroprzedsiębiorstw (w tym osoby samozatrudnione) posiadających jednostkę organizacyjną na terenie województwa lubelskiego do udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach.

więcej

Projekt dla firm szkoleniowych z województwa lubelskiego

24 stycznia 2014

Od 1 marca 2014 roku Centrum Szkoleń i Innowacji rozpoczyna realizację projektu „Akademia Kompetencji”. Projekt realizowany będzie w ramach Poddziałania 8.1.1 PO KL 2007-2013 na podstawie umowy podpisanej z Samorządem Województwa Lubelskiego.

więcej

Szkolenia w projekcie „Kompetentna Kadra Lubelszczyzny”

23 stycznia 2014

Zapraszamy pracowników mikroprzedsiębiorstw (w tym osoby samozatrudnione) posiadających jednostkę organizacyjną na terenie województwa lubelskiego do udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach.

więcej