strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

„Negocjacje sprzedażowe” dla firmy Lemonex

22 stycznia 2014

Szkolenie „Negocjacje sprzedażowe” dla firmy Lemonex odbywało się w dniach 18-19 stycznia, obejmowało 16 godzin dydaktycznych.

więcej

Szkolenia na UMCS

14 stycznia 2014

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza na bezpłatne szkolenia dla studentów/ek realizowane w ramach projektu „UMCS dla Rynu pracy i gospodarki opartej na wiedzy”.

więcej

PRZEDŁUŻENIE OKRESU REALIZACJI PROJEKTU

7 stycznia 2014

Z największą przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy oficjalną zgodę na zmianę w projekcie.

więcej

Wesołych Świąt!

22 grudnia 2013

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok 2014 przyniesie Państwu odrobinę szczęścia, które sprawi, że wszystkie działania zakończą się sukcesem.

więcej

Poszukujemy trenera informatyki

20 grudnia 2013

Poszukujemy wykładowcy z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń przygotowujących do egzaminu ECDL. Szkolenia realizowane będą w ramach projektu unijnego skierowanego do osób dorosłych w KIELCACH.

więcej

Wspieramy SZLACHETNĄ PACZKĘ!

17 grudnia 2013

Nasz zespół, jak co roku, wspiera drużynę SZLACHETNEJ PACZKI.

więcej

Trwa rekrutacja!

10 grudnia 2013

Są jeszcze wolne miejsca na szkolenie z języka angielskiego - poziom A oraz kurs komputerowy dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

więcej

Koniec zajęć pierwszej grupy szkoleniowej.

26 listopada 2013

W listopadzie i grudniu 2013 roku Centrum Szkoleń i Innowacji będzie realizować szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

więcej

Realizacja projektu pn. „Mogę Więcej!".

7 listopada 2013

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 4 listopada 2013 r. rozpoczęliśmy realizację projektu pn. „Mogę Więcej!".

więcej

REALIZACJA PROJEKTU „KWALIFIKACJE DLA ICT” ROZPOCZĘTA!

6 listopada 2013

Pragniemy poinformować, iż w dniu 1 listopada 2013 roku rozpoczęliśmy realizację projektu „KWALIFIKACJE dla ICT”.

więcej