strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

REALIZACJA PROJEKTU „Kompetencje XXI wieku” ROZPOCZĘTA!

4 listopada 2013

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 4 listopada 2013 r. rozpoczęliśmy realizację projektu pn. „Kompetencje XXI wieku".

więcej

Szkolenia z przedsiębiorczości dla OHP

31 października 2013

Centrum Szkoleń i Innowacji realizuje cykl szkoleń z przedsiębiorczości dla Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotnicznych Hufców Pracy w Krakowie.

więcej

Szkolenia w Opolu

21 października 2013

Centrum Szkoleń i Innowacji realizuje szkolenia dla Regionalnego Ośrodka Polityki w Opolu.

więcej

REALIZACJA PROJEKTU „KOMPETENTNA KADRA LUBELSZCZYZNY”

7 października 2013

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 października 2013 r. rozpoczęliśmy realizację projektu pn. „Kompetentna Kadra Lubelszczyzny". Projekt skierowany jest do Pracowników oraz Przedsiębiorców sektora MIKROPRZEDSIĘBIORSTW branży budowlanej, logistycznej i informatycznej, posiadających jednostki organizacyjne na terenie województwa lubelskiego.

więcej

Szkolenia ECDL Start

6 września 2013

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH KOMPUTEROWYCH ECDL start.

więcej

Projekt dla Ciebie!

21 sierpnia 2013

Jesteś przedsiębiorcą z Lubelszczyzny? Chciałbyś rozwijać firmę korzystając ze środków unijnych ale nie wiesz jak to zrobić? Napiszemy projekt specjalnie dla Ciebie i bezpłatnie przeszkolimy Twoich pracowników!

więcej

II edycja szkoleń Śląskiej Akademii Sukcesu

17 lipca 2013

Rozpoczęły się zajęcia realizowane w ramach II edycji projektu Śląska Akademia Sukcesu.

więcej

Wrześniowa rekrutacja

17 lipca 2013

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację na wrześniową edycję projektu Akademia Nowoczesnego Nauczyciela.

więcej

Rekrutacja na szkolenia zawodowe wraz z językiem angielskim trwa. Zapraszamy!

17 lipca 2013

Uprzejmie informujemy, że rekrutujemy uczestników i uczestniczki do III grup szkoleniowych: Negocjacje i handel międzynarodowy z językiem angielskim oraz na Umiejętności menadżerskie z językiem angielskim. Planowane rozpoczęcie zajęć w sierpniu.

więcej

Szkolenie w ramach projektu Akademia Nowoczesnego Nauczyciela może odbyć się w państwa placówce

16 lipca 2013

27 lipca rozpoczynają się zajęcia z Rozwoju osobistego w Szkole Podstawowej w Komaszycach Starych. Na prośbę zainteresowanych nauczycieli oraz Dyrekcji kurs odbywać się będzie bezpośrednio na terenie SP w Komaszycach.

więcej