strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

II edycja projektu „ Kwalifikacje Przyszłości” na finiszu

12 lipca 2013

Na początku lipca zajęcia zakończą 2 grupy szkoleniowe z zakresu grafiki komputerowej i po jednej grupie z zakresu: Kadry i płace, Księgowość małych i średnich przedsiębiorstw oraz zarządzanie potencjałem przedsiębiorstwa. Uczestnicy szkoleń to pracownicy i właściciele z 49 wielkopolskich przedsiębiorstw.

więcej

Opolski Kapitał Ludzki – bieżące informacje

12 lipca 2013

Informujemy, iż 22 czerwca rozpoczęły się pierwsze szkolenia z zakresu negocjacji i handlu międzynarodowego oraz umiejętności menadżerskich.

więcej

INSTALATOR ŹRÓDEŁ ENERGII – druga edycja

12 lipca 2013

Informujemy, iż 12 lipca 2013 o godzinie 17.30 rozpoczynamy II edycję kursu „Instalator systemów odnawialnych źródeł energii”. Zajęcia prowadzone będą przy ulicy Taczaka 24. Terminy planowanych zjazdów: 12, 13, 14, 26, 27, 26 lipca oraz 9, 10, 11, 23, 24 i 25 sierpnia. Zajęcia w piątki odbywają się od godziny 17.30 do 21.00 a, w weekendy od 9.00 do 15.40.

więcej

Ważna informacja dla nauczycieli z Kłoczewa

12 lipca 2013

Nasza oferta szkoleniowa wzbudziła duże zainteresowanie wśród nauczycieli zatrudnionych na terenie gminy Kłoczew. Aby ułatwić nauczycielom gminy udział w projekcie, planujemy organizację szkolenia w Zespole Szkół w Kłoczewie. Nasi trenerzy będą dojeżdżać na zajęcia bezpośrednio do Państwa. Spotkanie organizacyjne odbędzie się już 15 lipca o godz. 11.00 w Zespole Szkół w Kłoczewie.

więcej

Konkurencyjna Lubelszczyzna – Rekrutacja w Zamościu rozpoczęta!

10 lipca 2013

Serdecznie zapraszamy mikroprzedsiębiorców (pracowników, właścicieli oraz osoby samozatrudnione) z Zamościa i okolic, zainteresowanych nauką języka angielskiego lub niemieckiego. Priorytetowo traktowane będą osoby niepełnosprawne oraz firmy, które nie otrzymały pomocy de minimis

więcej

Ostatnia szansa na uczestnictwo w szkoleniu w ramach projektu Akademia Nowoczesnego Nauczyciela.

10 lipca 2013

15 lipca rozpoczynamy zajęcia z Metodyki pracy z uczniem w ramach 2 edycji szkoleń. Zajęcia odbywać się będą w Lublinie, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 21. To już jedna z ostatnich szansa na zapisanie się na szkolenie w okresie wakacyjnym.

więcej

Konkurencyjna Lubelszczyzna – bieżące informacje

20 czerwca 2013

W ramach projektu „Konkurencyjna Lubelszczyzna” dwie pierwsze edycje zakończyły już szkolenia branżowe (Księgowość, Public relations i Marketing, Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Zasobami Ludzkimi, Kosztorysowanie z wykorzystaniem programu Norma Pro).

więcej