strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

III Edycja Projektu „Kwalifikacje Przyszłości” Rozpoczęta

4 czerwca 2013

Rekrutacja do kolejnej - już III edycji projektu „ Kwalifikacje Przyszłości” zainaugurowana. Zapraszamy do składania zgłoszeń na szkolenia: Grafika komputerowa, Kadry i Płace oraz Księgowość Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

więcej

Konkurencyjna Lubelszczyzna

4 czerwca 2013

W ramach III edycji projektu rozpoczęły się kolejne szkolenia . W ostatni weekend majowy odbył się pierwszy wyjazdowy zjazd w ramach szkoleń branżowych „Analiza finansowa przedsiębiorstwa” oraz „Księgowość”. To już druga grupa szkoleniowa z zakresu księgowości w ramach całego projektu

więcej

Nabór wniosków na otrzymanie wsparcia finansowego na rozpoczęcie działaności gospodarczej w ramach projektu

28 maja 2013

Centrum Szkoleń i Innowacji ogłasza nabór wniosków na otrzymanie wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla uczestników projektu” Nowa szansa” w ramach Programu Operacyjnego Kapitału Ludzkiego Priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, Działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie Poddziałania 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie.

więcej

Akademia Nowoczesnego Nauczyciela

23 maja 2013

Już w najbliższy weekend rozpoczynają się zajęcia z Metodyki pracy z uczniem oraz Rozwoju osobistego. W ramach szkoleń odbędzie się 12 spotkań. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli/lek i/lub nauczycieli/lek kształcenia zawodowego i/lub instruktorów/ek praktycznej nauki zawodu (w tym także zatrudnionych u pracodawców) zatrudnionych w obszarach wiejskich województwa lubelskiego.

więcej

Konkurencyjna Lubelszczyzna

23 maja 2013

W najbliższą sobotę 25 maja w Nałęczowie ruszają kolejne szkolenia w ramach 3 edycji projektu. Zajęcia odbędą się w ramach zajęć zawodowych z analizy finansowej przedsiębiorstw ( 1 grupa ) oraz księgowości ( 2 grupa ). Projekt skierowany jest do pracowników oraz przedsiębiorców sektora MIKROPRZEDSIĘBIORSTW z terenu woj. lubelskiego.

więcej

Zapraszamy na szkolenie wszystkich zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii

23 maja 2013

Z końcem maja zamykamy listę rekrutacyjną na szkolenie zawodowe „Instalator systemów odnawialnych źródeł energii”. Osoby chcące zdobyć przydatne kwalifikacje zapraszamy na szkolenie.

więcej