strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Drzwi Otwarte ECDL w naszym Centrum Egzaminacyjnym

15 kwietnia 2013

W poniedziałek 15 kwietnia br. rozpoczęła się cykliczna, ogólnopolska akcja informacyjna, przeprowadzana w Centrach Egzaminacyjnych ECDL oraz w Laboratoriach ECDL, mająca na celu popularyzację idei podnoszenia umiejętności posługiwania się narzędziami informatycznymi oraz poświadczania ich certyfikatem ECDL. W naszym Centrum Egzaminacyjnym również zapraszamy na Dzień Otwarty.

więcej

Zapraszamy do nowego biura w Opolu

10 kwietnia 2013

W związku z realizacją nowego projektu na terenie woj. opolskiego w ramach podziałania 8.1.1 "Opolski Kapitał Ludzki" otworzyliśmy biuro w Opolu.

więcej

Poszukujemy trenerów rozwoju osobistego oraz metodyki pracy z uczniem

8 kwietnia 2013

Zapraszamy do współpracy trenerów mających doświadczenie w prowadzeniu szkoleń rozwoju osobistego lub metodyki pracy z uczniem zdolnym

więcej

Ruszają nowe projekty

22 marca 2013

W związku z pozytywną oceną nowych projektów oraz otrzymaniem dofinansowania rozpoczynamy realizację dwóch nowych projektów na terenie woj. opolskiego oraz wielkopolskiego.

więcej

Wykwalifikowana kadra CSI

11 marca 2013

Aby nasz zespół mógł się rozwijać, realizować misję firmy w coraz bardziej profesjonalny i odpowiadający na potrzeby naszych klientów sposób rozpoczęliśmy realizację projektu "Wykwalifikowana kadra CSI".

więcej

Akademia Nowoczesnego Nauczyciela ruszyła!

1 marca 2013

Od 1 marca rozpoczęliśmy realizację projektu „Akademia Nowoczesnego Nauczyciela”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działania 9.4 „Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty”.

więcej

Centrum Egzaminacyjne ECDL - certyfikacja

28 lutego 2013

Nasza Firma od stycznia 2012 roku jest Centrum Egzaminacyjnym ECDL. Aby otrzymać możliwość certyfikowania w ramach tych standardów należy przejść co roku audyt i uzyskać prawo do ponownego egzaminowania. Z radością informujemy, że Centrum Szkoleń i Innowacji uzyskało akredytację na rok 2013 jako Centrum Egzaminacyjne ECDL.

więcej

Pracownik poszukiwany!

15 lutego 2013

Osoby do współpracy z nasza firmą poszukiwane! Jeżeli jesteś: Specjalistą ds. finansowych lub Specjalistą ds. opracowywania projektów - zapraszamy do aplikacji.

więcej

I Ty dziś możesz z nami zaadaptować się do zmian!

1 lutego 2013

Zapraszamy przedsiębiorstwa z woj. wielkopolskiego i ich pracowników, delegowanych przez pracodawcę, przewidzianych do zwolnienia w wyniku procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych, którzy pracują lub zamieszkują obszar woj. wielkopolskiego.

więcej