strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Rekrutacja w projekcie Konkurencyjna Lubelszczyzna ruszyła

17 stycznia 2013

Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie Konkurencyjna Lubelszczyzna w którym otrzymacie Państwo kurs 120h branżowego języka angielskiego lub niemieckiego oraz do wyboru szkolenia specjalistyczne: zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi; PR i marketing, księgowośc, kosztorysowania z wykorzystaniem programu Norma Pro lub analiza finansowa przedsiębiorstwa.

więcej

Zaadaptuj się do zmian!

10 stycznia 2013

Projekt "Zaadaptuj się do zmian!" realizowany jest w województwie wielkopolskim przez Centrum Szkoleń i Innowacji w ramach Priorytetu VIII "Regionalne kadry gospodarki", Działanie 8.1. "Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie", Poddziałanie 8.1.2 "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

więcej

Konkurencyjna Lubelszczyzna

20 grudnia 2012

Miło nam poinformować, że już od stycznia 2013 zapraszamy pracowników i/lub osoby z kadry zarządzającej mikroprzedsiębiorstw z terenu woj. lubelskiego (zatrudnione w instytucjach posiadających jednostkę organizacyjną na terenie województwa) do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu "Konkurencyjna Lubelszczyzna".

więcej

Dołącz do naszego Zespołu!

12 grudnia 2012

Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to, czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy - Centrum Szkoleń i Innowacji poszukuje nowych pracowników w Lublinie, Koszalinie i Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej

Centrum Szkoleń i Innowacji Partnerem Edukacyjnym VCC

4 grudnia 2012

Vocational Competence Certificate (VCC) to ujednolicony system kształcenia i certyfikacji kompetencji zawodowych. Centrum Szkoleń i Innowacji zostało Partnerem Wspierającym uzyskując certyfikat, który otwiera nowe możliwości kształcenia dla Państwa.

więcej

Śląska Akademia Sukcesu w realizacji

26 listopada 2012

Projekt „ŚLĄSKA AKADEMIA SUKCESU” realizowany jest przez Centrum Szkoleń i Innowacji, w ramach Priorytetu VIII "Regionalne kadry gospodarki", Działanie 8.1. "Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie", Poddziałanie 8.1.1 "Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

więcej

Norma ISO 9001:2008

5 października 2012

Pragniemy Państwa poinformować, że 01.10.2012 w naszej firmie odbył się pierwszy audyt w nadzorze obejmujący działalność szkoleniową oraz działalność doradczą w zakresie programów UE.

więcej

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ WŚRÓD UCZNIÓW!

14 września 2012

Realizujemy szkolenia z przedsiębiorczości dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w województwach: lubuskim, kujawsko – pomorskim i wielkopolskim.

więcej

Kwalifikacje Przyszłości! Nowy projekt w woj. wielkopolskim!

31 sierpnia 2012

1 września 2012 rozpoczynamy realizację nowego projektu dla pracowników oraz przedsiębiorców (w tym także osób samozatrudnionych) z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa wielkopolskiego.

więcej

NOWE PROJEKTY W KOSZALINIE

23 sierpnia 2012

Jesienią nasza firma rozszerza swoją działalność na woj. zachodniopomorskie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wsparcia w ramach projektów, których realizację rozpoczynamy wkrótce.

więcej