strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Language Skills – szkoła językowa w CSI

24 lipca 2012

Od września bieżącego roku rozpoczynamy zajęcia w szkole językowej Language Skills, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszamy.

więcej

Nowe oferty pracy!

24 lipca 2012

więcej

Szkolenia językowe dla uczniów zakończone sukcesem!

10 lipca 2012

Zakończyliśmy realizację szkoleń językowych w ramach dwóch projektów: „Bliżej Rynku Pracy” w Janowie Lubelskim (Działanie 9.2) oraz „Kompetentne szkoły gminy Głusk” w Mętowie, Wilczopolu, Prawiednikach i Kalinówce (Poddziałanie 9.1.2).

więcej

MULTIMEDIALNE CENTRUM SZKOLEŃ I INNOWACJI

15 czerwca 2012

Wdrażamy duży projekt inwestycyjny, dzięki któremu szkolenia oferowane przez naszą firmę będą na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas.

więcej

Zakończenie rekrutacji do projektu "Kobieta na szlaku sukcesu"

5 czerwca 2012

Pragniemy Państwa poinformować, iż ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń w dniu 8 czerwca 2012 r. zamykamy rekrutację do projektu. Dokumenty zgłoszeniowe można będzie dostarczać i uzupełniać do godziny 12:00 dnia 08.06.2012 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na podstronie internetowej projektu. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie!

więcej

AKADEMIA MENADŻERA W KRAKOWIE

29 maja 2012

Realizujemy szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi dla pracowników i przedsiębiorców z województwa małopolskiego.

więcej

Bezpłatne szkolenia IT

18 maja 2012

Ostatnie wolne miejsca na szkolenia: ECDL WebStarter, grafika komputerowa, e-marketing!!!

więcej

Centrum Organizacji Pozarządowych Domu Europy

14 maja 2012

Trwają szkolenia dla wolontariuszy, pracowników i członków organizacji pozarządowych z terenu woj. lubelskiego z zakresu finansów, księgowości i funduszy Unii Europejskiej.

więcej

Uniwersytet Nowoczesny – Współpraca

27 kwietnia 2012

Trwają warsztaty przedsiębiorczości dla studentów Uniwersytetu Medycznego w ramach projektu „Uniwersytet Nowoczesny – Współpraca”

więcej

KOMPETENCJE IT DLA PRZEDSIĘBIORSTW

24 kwietnia 2012

Rozpoczęliśmy realizację kursu branżowego języka angielskiego z zakresu IT dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa lubelskiego

więcej