strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Projekt

18 sierpnia 2017

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. we współpracy z Euro-Forum Marek Gudków realizuje projekt "Mój Biznes".

więcej

Poszukujemy Specjalisty ds. finansowych

28 lipca 2017

Pragniemy poinformować, iż w związku z rozpoczęciem realizacji kolejnych projektów szkoleniowych poszukujemy nowych pracowników w LUBLINIE. Gorąco zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

więcej

Poszukujemy Specjalisty ds. szkoleń i logistyki w Poznaniu

6 lipca 2017

Poszukujemy nowych pracowników do naszego oddziału w Poznaniu do pomocy przy realizacji projektu szkoleniowego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

Poszukujemy POŚREDNIKÓW PRACY

7 czerwca 2017

Miejsce pracy: LUBLIN

więcej

Poszukujemy nowych pracowników w Poznaniu i Lublinie.

24 maja 2017

W związku z planowanym rozpoczęciem realizacji kolejnych projektów na terenie województwa wielkopolskiego i lubelskiego poszukujemy SPECJALISTÓW DS. ORGANIZACJI SZKOLEŃ.

więcej

Rozpoczęliśmy realizację kolejnych projektów szkoleniowych.

18 maja 2017

Z przyjemnością informujemy, iż od początku maja 2017 r. realizujemy 3 nowe projekty szkoleniowe dla osób niepracujących z woj. mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

więcej

Poszukujemy STAŻYSTY/TKI w POZNANIU

7 kwietnia 2017

W związku z realizacją projektu: „Wielkopolska Akademia Rozwoju Zawodowego” Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. zaprasza do współpracy. Do projektu realizowanego na terenie powiatu poznańskiego i m. Poznań poszukujemy stażysty/tki do pomocy przy realizacji szkoleń.

więcej

Poszukujemy Specjalisty ds. szkoleń i logistyki w Poznaniu

6 kwietnia 2017

W związku z planowanym rozpoczęciem realizacji nowego projektu szkoleniowego na terenie województwa wielkopolskiego Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. poszukuje SPECJALISTY DS. SZKOLEŃ I LOGISTYKI w Poznaniu.

więcej