strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Otwarte dni ECDL w CSI

13 kwietnia 2012

Razem z Polskim Towarzystwem Informatycznym świętujemy „Otwarte dni ECDL”. Termin wydarzenia: 16-20 kwietnia br. w godz. 9.00 – 14.00. Serdecznie zapraszamy w progi naszej firmy: ul. Krakowskie Przedmieście 21.

więcej

ECDL

4 kwietnia 2012

Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy dziś tak popularne w całej Europie - mogą Państwo uzyskać w naszej firmie. Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym ECDL, w ramach którego działają dwa laboratoria komputerowe.

więcej

„Kompetentne szkoły gminy Głusk”

3 kwietnia 2012

Pierwsze zajęcia językowe z native speaker’ami

więcej

"KOBIETA NA SZLAKU SUKCESU"

3 kwietnia 2012

Bezpłatne szkolenia językowe dla pracujących kobiet z woj. dolnośląskiego

więcej

"BLIŻEJ RYNKU PRACY"

30 marca 2012

Trwają szkolenia z języka angielskiego realizowane dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim

więcej

KOBIETA NA SZLAKU SUKCESU

8 marca 2012

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od dnia 1 kwietnia 2012 r. na terenie woj. dolnośląskiego rozpoczynamy realizację kolejnego projekt szkoleniowego...

więcej

Ostatnie wolne miejsca na szkolenia INFORMATYCZNE!

6 marca 2012

Informujemy, iż dobiega końca rekrutacja uczestników I edycji szkoleń realizowanych w ramach projektu "AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI IT" ORAZ "LUBELSKA AKADEMIA E-PRZEDSIĘBIORCZOŚCI".

więcej

PROJEKTOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH

2 marca 2012

Szkolenia dla pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego.

więcej