strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Nowości w GALERII

16 lutego 2012

Z przyjemnością informujemy, iż w zakładce "GALERIA" zostały zamieszczone najnowsze zdjęcia z zajęć.

więcej

Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia informatyczne!

13 lutego 2012

Szkolenia skierowane są do Pracowników i Przedsięborców (w tym do osób prowadzących własną działalność gospodarczą) z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru województwa lubelskiego.

więcej

ICT kluczem do rozwoju oświaty

2 lutego 2012

Zapraszamy pracowników oświaty z obszarów wiejskich z woj. lubelskiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach

więcej

Bezpłatne szkolenia dla Pracowników i Przedsiębiorców

31 stycznia 2012

Trwa rekrutacja do projektów, w których przewidziano bezpłatne szkolenia z zakresu szeroko pojętej grafiki komputerowej, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych oraz e-przedsiębiorczości. Do udziału w zajęciach zapraszamy Pracowników oraz Przedsiębiorców (w tym osoby samozatrudnione) z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa lubelskiego.

więcej

Rozpoczynam realizację nowych projektów szkoleniowych!!!

14 grudnia 2011

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od stycznia 2012 roku Centrum Szkoleń i Innowacji rozpocznie realizację dwóch projektów szkoleniowych w ramach Poddziałania 8.1.1, współfnansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekty będą realizowane na podstawie umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie.

więcej

"Kompetentne szkoły gminy Głusk"

7 grudnia 2011

Rozpoczynamy realizację zajęć językowych dla uczniów z gminy Głusk

więcej

"Ochrona danych osobowych w projektach POKL"

16 listopada 2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich Beneficjentów oraz osoby aplikujące o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego na szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych w projektach realizowanych w ramach POKL.

więcej