strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Współpraca z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie

13 października 2011

W październiku rozpoczęliśmy realizację warsztatów przedsiębiorczości dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

więcej

Zakończenie rekrutacji na szkolenia językowe

30 września 2011

Pragniemy poinformować, iż rekrutacja uczestników do projektu "Lubelszczyzna bez granic" została zakończona. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym naszą ofertą za złożenie dokumentów rekrutacyjnych. Wszystkich, którzy nie zostali zakwalifikowanie do udziału w szkoleniach zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej w celu uzyskania aktualnych informacji o realizowanych przez nas projektach.

więcej

Ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego!

31 sierpnia 2011

Jeszcze tylko do 21 września można składać dokumenty zgłoszeniowe do projektu "Lubelszczyzna bez granic", w ramach którego Pracownicy i Przedsiębiorcy z woj. lubelskiego mogą całkowicie bezpłatnie podnieść swoją wiedzę z zakresu negocjacji, handlu oraz języka angielskiego.

więcej

Poszukujemy "Specjalisty ds. zamówień publicznych"

20 lipca 2011

Od kandydata oczekujemy praktycznej znajomości PZP, zasady konkurencyjności w POKL oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

więcej

ISO 9001-2009

20 lipca 2011

Z przyjemnością informujemy, iż w celu udoskonalenia oferowanych przez naszą firmę usług szkoleniowych rozpoczęliśmy wdrażanie systemu ISO 9001-2009. Planowany termin uzyskania certyfikacji: wrzesień 2011 r.

więcej

Szkolenia w ramach projektu "Profesjonalna Ocena Pracownika"

14 lipca 2011

Szkolenia dla pracowników sektora MŚP, w tym dla kadry zarządzającej oraz pracowników działów kadrowych i HR oraz trenerów z terenu woj. lubelskiego.

więcej

Zmiana godzin pracy biura w Katowicach

8 lipca 2011

Informujemy, iż w związku z zakończeniem rekrutacji Uczestników do projektu "Euro Edukacja" realizowanego w woj. śląskim biuro projektu w Katowicach będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

więcej

Szkolenia w ramach projektu "Lubelszczyzna bez granic"

20 czerwca 2011

Rozpoczynamy zajęcia z języka angielskiego oraz negocjacji i handlu międzynarodowego w ramach I edycji szkoleń. Od lipca zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych na szkolenia realizowane w ramach II edycji.

więcej