strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Poszukujemy LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO

6 kwietnia 2017

Miejsce pracy: województwo lubelskie.

więcej

Poszukujemy Specjalisty ds. szkoleń i logistyki w Radomiu

31 marca 2017

W związku z planowanym rozpoczęciem realizacji nowego projektu szkoleniowego na terenie województwa mazowieckiego Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. poszukuje SPECJALISTY DS. SZKOLEŃ I LOGISTYKI w Radomiu.

więcej

POSZUKUJEMY NOWYCH PRACOWNIKÓW W LUBLINIE

21 marca 2017

Pragniemy poinformować, iż w związku z rozpoczęciem realizacji kolejnych projektów szkoleniowych poszukujemy nowych pracowników w LUBLINIE. Gorąco zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

więcej

SZKOLENIA I STAŻE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

13 marca 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców woj. lubelskiego posiadających orzeczenie o niepełnosprawności do udziału w kompleksowych programach aktywizacji zawodowej.

więcej

Zapraszamy na TARGI PRACY

17 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Targi Lublin S.A. na TARGI PRACY. Wstęp jest bezpłatny.

więcej

Zakończyliśmy rekrutację do projektu "Lubelskie + NEET = POWER"

14 lutego 2017

Pragniemy poinformować, iż zakończyliśmy rekrutację do projektu „Lubelskie + NEET = POWER” realizowanego w ramach Priorytetu I. "Osoby młode na rynku pracy", Działania 1.2. "Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy”, Poddziałania 1.2.2. Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Programu Operacyjnego Wiedza i Edukacja.

więcej

Centrum Szkoleń i Innowacji poszukuje nowych pracowników w Lublinie i Rzeszowie.

10 lutego 2017

Poszukujemy doświadczonych i sumiennych osób do pracy na stanowisku: POŚREDNIK PRACY , MANAGER PROJEKTU oraz SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH w Lublinie oraz KOORDYNATORA TERENOWEGO w Rzeszowie.

więcej

Poszukujemy ASYSTENTA MANAGERA w Rzeszowie

6 lutego 2017

W związku z planowanym rozpoczęciem realizacji projektu szkoleniowego na terenie województwa podkarpackiego poszukujemy nowych pracowników w Rzeszowie.

więcej

Poszukujemy POŚREDNIKÓW PRACY

1 lutego 2017

Miejsce pracy: ZIELONA GÓRA

więcej