strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Poszukujemy pracowników w BIELSKU-BIAŁEJ i ŻORACH

19 września 2016

Poszukiwani koordynatorzy terenowi.

więcej

Poszukujemy pracowników w KATOWICACH

12 września 2016

W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu szkoleniowego na terenie województwa śląskiego poszukujemy nowych pracowników w KATOWICACH.

więcej

Poszukujemy pracowników w GDAŃSKU

8 sierpnia 2016

W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu szkoleniowego poszukujemy SPECJALISTY/SPECJALISTKI DS. SZKOLEŃ I LOGISTYKI

więcej

Poszukujemy nowych pracowników w Lublinie

5 sierpnia 2016

Oferujemy pracę na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. finansowych oraz Manager/Managerka projektu.

więcej

Zapraszamy do udziału w projekcie

28 czerwca 2016

Przypominamy o trwającej rekrutacji w województwie lubuskim.

więcej

Rozpoczynamy realizację nowych projetów szkoleniowych.

9 czerwca 2016

Pragniemy poinformować, iż od początku czerwca rozpoczęliśmy realizację 3 projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

Poszukujemy POŚREDNIKÓW PRACY

24 maja 2016

W związku z rozpoczęciem realizacji projektów UE w ramach nowej perspektywy finansowej poszukujemy osób do pracy na stanowisku POŚREDNIKA PRACY.

więcej

Poszukujemy nowych pracowników w Lublinie.

25 kwietnia 2016

W związku z rozpoczęciem realizacji nowych projektów UE poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. finansowych, Manager/Managerka projektu, Specjalista/Specjalistka ds. szkoleń i logistyki.

więcej

Oferta wynajmu sal szkoleniowych

12 kwietnia 2016

Sale szkoleniowe w centrum Lublina.

więcej

Rozpoczynamy realizację nowych projektów UE

12 kwietnia 2016

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od maja 2016 r. rozpoczniemy realizację 3 projektów współfinansowanych ze środków UE.

więcej