strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. finansowych

17 marca 2016

W związku z rozpoczęciem realizacji projektów UE w ramach nowej perspektywy finansowej poszukujemy pracowników w Lublinie.

więcej

Poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. szkoleń i logistyki

17 marca 2016

W związku z rozpoczęciem realizacji projektów UE w ramach nowej perspektywy finansowej poszukujemy pracowników w Lublinie, Gdańsku, Zielonej Górze i Krakowie i Warszawie.

więcej

Poszukujemy Managera/Managerki projektu.

17 marca 2016

W związku z rozpoczęciem realizacji projektów UE w ramach nowej perspektywy finansowej poszukujemy pracowników w Lublinie.

więcej

Poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. sprzedaży szkoleń

19 lutego 2016

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rozbudową zespołu działu szkoleń komercyjnych poszukujemy ambitnych i kreatywnych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty/Specjalistki ds. sprzedaży szkoleń.

więcej

Zmiana cennika egzaminów ECDL

15 lutego 2016

Pragniemy poinformować, iż z dniem 1 lutego 2016 r. zmianie uległ cennik egzaminów ECDL.

więcej

Wesołych Świąt!

23 grudnia 2015

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych świąt w atmosferze domowego ciepła oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku.

więcej

Zakończenie realizacji projeków w województwie opolskim i lubelskim.

30 listopada 2015

30 listopada to ostatni dzień realizacji projektów „Czas na staż” oraz "Czas na aktywność"

więcej

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim

7 października 2015

Pragniemy poinformować, iż Centrum Szkoleń i Innowacji Grzegorz Miszczak przeprowadzi szkolenia z zakresu obsługi komputera i Internetu dla 219 beneficjentów ostatecznych projektu pn.: Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim" realizowanego przez Województwo Lubelskie.

więcej

Szkolenie dla NFZ

5 października 2015

Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 6-10 października 2015 r. Centrum Szkoleń i Innowacji zorganizuje i przeprowadzi szkolenie pt. „Współpraca i rozwiązywanie konfliktów w zespole” dla pracowników Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

więcej