strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Zakończenie realizacji projektów w woj. mazowieckim

6 sierpnia 2015

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż z końcem lipca zakończyliśmy realizację projektu „Mazowiecka Akademia ICT” oraz "Mazowiecka Akademia Języków".

więcej

W dniu 5 czerwca biuro nieczynne.

2 czerwca 2015

Pragniemy poinformować, iż w dniu 5 czerwca 2015 r. zarówno biuro główne jak i biura regionalne Centrum Szkoleń i Innowacji będą nieczynne. Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 8 czerwca. Życzymy udanego długiego weekendu:)

więcej

Poszukujemy trenerów i doradców z zakresu Prawa zamówień publicznych

20 maja 2015

Oczekujemy doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i/lub doradztwa z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych dla przedsiębiorców (co najmniej 320 przeprowadzonych godzin szkoleniowych i/lub doradczych).

więcej

OSTATNIE MIEJSCA NA BEZPŁATNE SZKOLENIA ECDL START W WARSZAWIE

5 maja 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych zakończonych certyfikatem ECDL Start realizowanych w ramach projektu „Mazowiecka Akademia ICT”.

więcej

Zakończenie realizacji projektu

4 maja 2015

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż z końcem kwietnia zakończyliśmy realizację projektu „Akademia Kompetencji”.

więcej

Informacja o harmonogramie pracy podczas przerwy świątecznej.

1 kwietnia 2015

Pragniemy poinformować, iż w dniu 3 kwietnia 2015 r. zarówno biuro główne jak i biura regionalne Centrum Szkoleń i Innowacji będą nieczynne. Serdecznie zapraszamy we wtorek 7 kwietnia!

więcej

Poszukujemy trenerów!

9 marca 2015

Poszukujemy trenera/ów do prowadzenia szkoleń zawodowych z zakresu: sprzedawca / pracownik biurowy / telemarketer na terenie województwa lubelskiego.

więcej

Pszukujemy pośredników pracy

3 lutego 2015

Centrum Szkoleń i Innowacji poszukuje pośredników pracy do przeprowadzenia indywidualnego pośrednictwa pracy w ramach projektu EFS realizowanego na terenie województwa lubelskiego.

więcej