strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Praca dla Trenerów z zakresu nabywania kwalifikacji zawodowych

23 stycznia 2015

Poszukujemy Trenera/ów do prowadzenia szkoleń zawodowych z zakresu "Sprzedaż", "Pracownik biurowy" oraz "Call-center".

więcej

Praca dla Trenera z zakresu komercjalizacji badań naukowych

23 stycznia 2015

Poszukujemy Wykładowcy do prowadzenia szkoleń w projekcie realizowanym na terenie województwa opolskiego skierowanym do pracowników naukowych, naukowo-dydaktycznych, doktorantów oraz pracowników przedsiębiorstw.

więcej

CZAS NA STAŻ

16 stycznia 2015

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy realizację projektu szkoleniowego "CZAS NA STAŻ" skierowanego do osób niepełnosprawnych, niezatrudnionych, mieszkających na terenie województwa lubelskiego.

więcej

Wesołych Świąt!

22 grudnia 2014

więcej

Informacja o harmonogramie pracy podczas przerwy świątecznej.

19 grudnia 2014

Pragniemy poinformować, iż w dniach 24 i 31 grudnia oraz 2 stycznia zarówno biuro główne jak i biura regionalne Centrum Szkoleń i Innowacji będą nieczynne.

więcej

Poszukujemy Specjalistki/Specjalisty ds. kadr i płac

21 listopada 2014

Pragniemy poinformować, iż w związku z dynamicznym rozwojem Firmy rozpoczynamy rekrutację nowych Pracowników do naszej siedziby głównej na stanowisko Specjalist(k)a ds. kadr i płac.

więcej

Poszukujemy SPECJALISTY DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH

18 listopada 2014

Centrum Szkoleń i Innowacji we współpracy z firmą Art Media poszukuje ambitnych, sumiennych i kreatywnych osób pragnących nabyć umiejętność pozyskiwania środków na dofinansowanie projektów w ramach nowego okresu programowania do pracy na stanowisku SPECJALISTY DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH.

więcej

Zapraszamy na stronę nowego projektu POKL

10 listopada 2014

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiona została strona internetowa nowego projektu realizowanego przez naszą Firmę na terenie woj. opolskiego.

więcej