strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Aktualności

Zakończenie realizacji projektu.

2 września 2014

Pragniemy poinformować, iż w dniem 31 sierpnia 2014 r. zakończyliśmy realizację projektu "Kompetencje XXI wieku".

więcej

Zapraszamy osoby bezrobotne do udziału w szkoleniach

28 sierpnia 2014

Przypominamy, iż w chwili obecnej przyjmujemy zgłoszenia do projektu "Konkurencyjni na rynku pracy" realizowanym na obszarze województwa śląskiego.

więcej

"KONKURENCYJNI NA RYNKU PRACY"

31 lipca 2014

Z przyjemnością informujemy, iż od 1 sierpnia 2014 roku rozpoczynamy realizację kolejnego projektu szkoleniowego na terenie woj. śląskiego.

więcej

Strony internetowe nowych projektów w woj. mazowieckim.

9 lipca 2014

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż uruchomiliśmy już strony internetowe dwóch nowych projektów realizowanych na obszarze woj. mazowieckiego w ramach Poddziałania 9.6.2 PO KL.

więcej

Nowe projekty w woj. mazowieckim

16 czerwca 2014

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od czerwca 2014 r. rozpoczęliśmy realizację dwóch nowych projektów w ramach Poddziałania 9.6.2 PO KL 2007-2013.

więcej

Praca dla Trenera

2 czerwca 2014

Poszukujemy wykładowcy do prowadzenia szkolenia MARKETING INTERNETOWY. Szkolenia realizowane będą w ramach projektu skierowanego do osób pracujących.

więcej

Poszukujemy Specjalisty ds. pozyskiwania funduszy unijnych

30 maja 2014

Centrum Szkoleń i Innowacji we współpracy z firmą Art Media poszukuje ambitnych, sumiennych i kreatywnych osób pragnących nabyć umiejętność pozyskiwania środków na dofinansowanie projektów z EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020.

więcej

OFERTY PRACY

23 maja 2014

Pragniemy poinformować, iż w związku z dynamicznym rozwojem Firmy rozpoczynamy rekrutację nowych Pracowników do naszej siedziby głównej w Lublinie oraz do biura terenowego w Warszawie.

więcej

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA MIKROPRZEDSIĘBIORCÓW Z LUBELSZCZYZNY

15 maja 2014

Pragniemy poinformować, iż w chwili obecnej prowadzimy rekrutację do projektu "Kompetentna Kadra Lubelszczyzny".

więcej