strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Praca dla Specjalisty/Specjalistki ds. rozliczeń finasowych

23 listopada 2017

 

 

 

 

 

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy tworzymy kolejne miejsca pracy. Poszukujemy do naszego zespołu osób do pracy na stanowisku:

Specjalista/Specjalistka ds. rozliczeń finansowych

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
- kontrola rozliczeń z kontrahentami
- ewidencjonowanie faktur w systemie
- księgowanie dokumentów w systemie księgowym
- opracowywanie dokumentacji finansowej
- sporządzanie umów

Wymagania:
- umiejętności analityczne
- min. średnie wykształcenie
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość zagadnień finansowych i księgowych
- umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@csi.info.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

wstecz