strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Projekt

18 sierpnia 2017

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. we współpracy z Euro-Forum Marek Gudków realizuje projekt "Mój Biznes".

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach Działania 9.3 Rozwój przedsiębiorczości i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Projekt skierowany jest do niezatrudnionych kobiet w województwa lubelskiego.

Zapraszamy do udziału w projekcie, w ramach którego masz szansę na otrzymanie bezzwrotnego wsparcia finansowego na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej w wysokości do 34 100 , w tym:

  • Jednorazowe wsparcie inwestycyjne na start w wysokości do 23 000,00 zł
  • Finansowe wsparcie pomostowe przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia firmy w wysokości 1 850 zł miesięcznie
  • Specjalistyczne indywidualne doradztwo i mentoring prowadzone przez 12 miesięcy od rozpoczęcia działalności gospodarczej polegające na wsparciu funkcjonowania firmy oraz zwiększenia jej szans na danym rynku.

Szczegółowe informacje dostepne są TUTAJ.

wstecz