strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Rozpoczynamy rekrutację do projektu AKCJA AKTYWIZACJA

21 marca 2018

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy rekrutację do nowego projektu szkoleniowego dla mieszkańców woj. lubelskiego.

Mieszkasz na terenie woj. lubelskiego, ukończyłeś/ukończyłaś 30 lat i szukasz nowej pracy? Być może nasza oferta jest własnie dla Ciebie. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym nowym projektem AKCJA AKTYWIZACJA (klik).

 

 

Zgłaszając się do naszego projektu otrzymasz profesjonalną pomoc w zakresie poszukiwania nowego zatrudnienia (pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe), weźmiesz udział w wybranym szkoleniu zawodowym (SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE, OPIEKUN OSOBY STRASZEJ, GRAFIK KOMPUTEROWY, KUCHARZ, SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI ORAZ KADR I PŁAC, TWORZENIE APLIKACJI INTERNETOWYCH) oraz będziesz miał możliwość odbycia stażu zawodowego u pracodawcy gwarantującego Ci późniejsze zatrudnienie.

 

Nie będziesz ponosił żadnych kosztów udziału w projekcie - a dodatkowo otrzymasz stypendium szkoleniowe i stażowe, zwrot kosztów dojazdu, poczęstunek podczas zajęć oraz materiały szkoleniowe. Zajęcia będą odbywały się na terenie Lublina lub innych miast, w których zbierze się grupa.

 

Biuro pojektu:

Aleje Racławickie 8/18, II piętro, lok. 18, 20-037 Lublin
tel./fax: 81 534 60 98, tel. kom.: 505 634 112
e-mail: akcjaaktywizacja@csi.info.pl

 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

 

wstecz