AKTUALNOŚCI

30 MAJA 2018 r.
ZAKOŃCZYLIŚMY REALIZACJĘ PROJEKTU

Z końcem maja kończymy realizację projektu „LAJK - Lubelska Akademia Językowych Kompetencji”.  Wszystkim Uczestnikom projektu serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, iż wiedza zdobyta w trakcie projektu będzie przez państwa wykorzystywana w życiu zawodowym.


28 KWIETNIA 2018 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

W kwietniu zakończyliśmy realizację szkoleń językowych w ramach projektu. Dla osób uczestniczących w szkoleniach zostały zorganizowane egzaminy zewnętrzne. Trzymamy kciuki za pozytywne wyniki egzaminów !!!


7 MARCA 2018 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

W marcu zaplanowano zakończenie realizacji szkoleń dla trzech grup szkoleniowych z języka angielskiego – dwie grupy ukończą szkolenie na poziomie A2 (Zamość i Lublin) oraz jedna grupa ukończy szkolenie na poziomie B2 (Lublin). Po pięciomiesięcznej nauce języka angielskiego Uczestnicy podejdą do egzaminu zewnętrznego.


26 LUTEGO 2018 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

W lutym zajęcia z języka angielskiego na poziomie A2 zakończyło trzy grupy szkoleniowe – dwie grupy realizowały zajęcia w Skokowie i jedna w Lublinie. Uczestnicy otrzymali zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Egzaminy zewnętrzne odbędą się w marcu. Życzymy powodzenia!!!


23 STYCZNIA 2018 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

W styczniu zajęcia z języka angielskiego na poziomie A2 zakończyły dwie grupy szkoleniowe – w Zamościu oraz Górze Puławskiej. W styczniu i na początku lutego odbędą się egzaminy zewnętrzne. Życzymy powodzenia!!!


4 GRUDNIA 2017 r.
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Z końcem listopada Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. zakończyło proces rekrutacji do projektu pn. „LAJK” Lubelska Akademia Językowych Kompetencji”. Ostatnie grupy na poziomie A2 rozpoczną się z Lublinie oraz Tomaszowie Lubelskim, natomiast angielski na poziomie B2 realizowany będzie w Zamościu oraz Lubartowie.


3 LISTOPADA 2017 r.
ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Informujemy, iż z końcem listopada dobiega końca rekrutacja do projektu. Osoby chętne do udziału w szkoleniach z zakresu języka angielskiego na poziomie A2 oraz B2 zapraszamy do Biura Projektu – pozostały ostanie miejsca w grupach. Szkolenia będą odbywały się w siedzibie Centrum Szkoleń i Innowacji przy Alejach Racławickich 8/18a. Każde spotkanie będzie trwało 4 godziny dydaktyczne plus 15 minut przerwy. Uczestnicy szkolenia spotkają się na zajęciach 30 razy w ciągu 5 miesięcy (średnio 6 razy w miesiącu). Zapraszamy.


3 PAŹDZIERNIKA 2017 r.
SZKOLENIA JĘZYKOWE W ZAMOŚCIU

Z przyjemnością informujemy, iż 18 października rusza grupa szkoleniowa z języka angielskiego na pełnym poziomie B w Zamościu. Szkolenia będą prowadzone w Zamojskiej Spółdzielni Socjalnej.. Jednocześnie przypominamy, iż nadal trwa do dwóch grup na poziomie A2.


12 WRZEŚNIA 2017 r.
NOWE GRUPY SZKOLENIOWE

Pragniemy poinformować, iż w miesiącu wrześniu planujemy otworzyć kilka szkoleń z języka angielskiego na poziomie A2 oraz B2.

Planowane są  grupy w Zamościu, Puławach i okolicach. Poszukujemy osób chętnych do udziału w szkoleniu w Lublinie – pozostały ostatnie miejsca na poziom A2 oraz B2. Zajęcia będą trwały przez 5 miesięcy – średnio 6 razy w miesiącu – łącznie 120 godzin. Uczestnicy po zrealizowanym szkoleniu podejdą do zewnętrznego egzaminu TOEIC.


24 SIERPNIA 2017 r.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Centrum Szkoleń i Innowacji serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „LAJK – Lubelska Akademia Językowych Kompetencji”. Do tej pory możemy pochwalić się 24 grupami na różnych poziomach (pełnym A, A2, B oraz B2) w tym 3 grupami z języka niemieckiego. Do realizacji pozostało 12 grup szkoleniowych z zakresu języka angielskiego na poziomie A2 oraz B2.


20 LIPCA 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

W miesiącu lipcu zajęcia z zakresu języka angielskiego w ramach projektu „LAJK- Lubelska Akademia Językowych Kompetencji” kończy 4 grupy szkoleniowe – trzy grupy na poziomie A2 w Zamościu, Biłgoraju oraz Lublinie i czwarta grupa, która ukończyła kurs na pełnym poziomie B. Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy powodzenia na egzaminach TOEIC które odbędą się już pod koniec lipca.

1 lipca do egzaminu podeszły również 3 inne grupy – dwie ukończyły kurs angielskiego na pełnym poziomie A i jedna kurs niemieckiego na pełnym poziomie A.

Ponad to, 4 lipca 2017r. naukę angielskiego na poziomie A2 rozpoczęli Uczestnicy grupy w Świdniku.


29 czerwca 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. informuje, iż do tej pory w ramach projektu zorganizowano 21 grup szkoleniowych – w tym 3 grupy z języka niemieckiego. W maju i czerwcu rozpoczęły zajęcia grupy szkoleniowe z języka angielskiego na poziomie A2 w Zamościu. Planujemy rozpoczęcie zajęć w Annopolu,  Świdniku oraz kolejne grupy szkoleniowe w Zamościu. Do tej pory zakończono trzy szkolenia z języka niemieckiego oraz sześć szkoleń z języka angielskiego. Do egzaminu podeszli Uczestnicy z sześciu grup szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zainteresowane osoby / instytucje przy organizowaniu szkoleń z języka angielskiego na poziomie A2 i B2 po za miastem Lublin.


22 maja 2017 r.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. informuje, iż jako Realizator projektu pn. „LAJK – Lubelska Akademia  Językowych kompetencji” uzyskał pozwolenie na wydłużenie REKRUTACJI. W pierwotnych założeniach Kandydaci do projektu mogli składać Formularze zgłoszeniowe do maja 2017r.

Aby umożliwić Państwu skorzystanie z darmowych szkoleń językowych okres rekrutacji został wydłużony do listopada 2017r. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na szkolenia z zakresu języka angielskiego na poziomie A2 i B2.  Czas szkolenia to 120 godzin dydaktycznych przeprowadzone przez 5 miesięcy.


24 kwietnia 2017 r.
REKRUTACJA

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w projekcie językowym „LAJK – Lubelska Akademia Językowych Kompetencji”.

Do tej pory w projekcie powstało 19 grup szkoleniowych z języka angielskiego i niemieckiego – w Lublinie, Zamościu, Biłgoraju, Zamościu, Bychawie oraz Lubartowie.

Pragniemy poinformować, iż obecnie trwa rekrutacja do grup szkoleniowych z języka angielskiego na poziomie A2 oraz B2. Zajęcia będą odbywały się przez 5 miesięcy - średnio 6 razy w miesiącu – łącznie 120 godzin szkoleniowych. Po kursie uczestnicy podejdą do zewnętrznego egzaminu TOEIC.


8 marca 2017 r.
INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY

Informujemy, iż postępowanie z dnia 22 lutego 2017 r. dotyczące wyboru Wykonawcy na usługę zorganizowania i przeprowadzenia egzaminów certyfikacyjnych z języka angielskiego i języka niemieckiego zostało rozstrzygnięte. Wybrany został następujący Wykonawca: Centrum Języków Obcych i Edukacji POLIGLOTUS Tomasz Górski.


22 lutego 2017 r.
WYBÓR WYKONAWCY EGZAMINÓW JĘZYKOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na usługę zorganizowania i przeprowadzenia egzaminów certyfikacyjnych z języka angielskiego i języka niemieckiego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


20 grudnia 2016 r.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


30 listopada 2016 r.
REKRUTACJA - ANGIELSKI NA POZIOMACH A2 I B2

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach z języka angielskiego na poziomie A2 i B2.

Szkolenie obejmuje 120 godzin edukacyjnych. Zajęcia odbywają się średnio dwa razy w tygodniu po 4 godziny przez okres  5 miesięcy. Kursy mają na celu przygotowanie do egzaminu przeprowadzanego przez certyfikowaną jednostkę. Uczestnicy szkoleń otrzymają pakiety materiałów szkoleniowych oraz podręczniki i ćwiczenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!


18 października 2016 r.
SZKOLENIE JĘZYKOWE W ZAMOŚCIU

Informujemy, iż w październiku rozpoczynamy realizację szkoleń z języka angielskiego w Zamościu. Już 18 października rozpocznie się szkolenie dla grupy z języka angielskiego na pełnym poziomie B. Rekrutacja na kolejne szkolenia z języka angielskiego do dwóch grup na poziomie A2 nadal trwa! Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!


27 września 2016 r.
WRZESIEŃ MIESIĄCEM JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Informujemy, iż we wrześniu 2016 r. rozpoczęło się szkolenie z języka niemieckiego na poziomie pełnym A oraz szkolenie z języka niemieckiego na poziomie A2. Uczestnicy zakwalifikowani do poziomu A rozpoczęli udział w 240 godzinnym szkoleniu, natomiast uczestnicy zakwalifikowani na podstawie testu plasującego na szkolenie na poziomie A2 rozpoczęli udział w 120 godzinnym szkoleniu. Kursy mają na celu przygotowującym do egzaminu na poziomie A2 przeprowadzanego przez certyfikowaną jednostkę. Uczestnicy szkoleń otrzymali pakiety materiałów szkoleniowych oraz podręczniki i ćwiczenia z wybranego języka. Uczestnikom życzymy powodzenia!


11 sierpnia 2016 r.
WYBÓR SPRZEDAWCY ZESTAWÓW EDUKACYJNYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert sprzedaży zestawów edukacyjnych do nauki języka angielskiego i niemieckiego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


11 sierpnia 2016 r.
UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA

Uprzejmie informujemy, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu pt.: „LAJK - Lubelska Akademia Językowych Kompetencji”  z dnia 27 lipca 2016 r. zostało unieważnione z powodu błędnego opisu przedmiotu zamówienia.


29 lipca 2016 r.
PIERWSZE SZKOLENIE

Uprzejmie informujemy, iż 3 sierpnia 2016 r. rozpoczynają się pierwsze zajęcia z języka angielskiego – poziom A. Zajęcia będą się odbywały średnio 6 razy w miesiącu w poniedziałkowe i środowe popołudnia. Celem szkolenia jest wzrost umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz nabycie poziomu biegłości językowej na poziomie A2. Uczestnicy zostaną przygotowani do międzynarodowego egzaminu językowego potwierdzonego certyfikatem. Uczestnikom życzymy powodzenia.


27 lipca 2016 r.
WYBÓR SPRZEDAWCY ZESTAWÓW EDUKACYJNYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert sprzedaży zestawów edukacyjnych do nauki języka angielskie i niemieckiego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


3 czerwca 2016 r.
DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE


Z przyjemnością informujemy, iż Centrum Szkoleń i Innowacji rozpoczyna nabór Kandydatów/Kandydatek do projektu pn. „LAJK – Lubelska Akademia Językowych Kompetencji”. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na TUTAJ oraz w Biurze Projektu przy al. Racławickich 8/18. Pierwsze grupy szkoleniowe już od sierpnia 2016 r. Liczba miejsc ograniczona. NIE ZWLEKAJ – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!


3 czerwca 2016 r.
ROZPOCZYNAMY REALIZACJĘ PROJEKTU

Centrum Szkoleń i Innowacji serdecznie zaprasza do udziału w projekcie LAJK - LUBELSKA AKADEMIA JĘZYKOWYCH KOMPETENCJI. Rekrutacja rusza już w czerwcu! Dokumenty zgłoszeniowe będą dostępne wkrótce na stronie www projektu (w zakładce: do pobrania) i w Biurze Projektu przy Alejach Racławickich 8/18 w Lublinie. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.