AKTUALNOŚCI

31 sierpnia 2017 r.
ZAKOŃCZYLIŚMY REALIZACJĘ PROJEKTU

Pragniemy poinformować, iż realizacja projektu została zakończona.


17 lipca 2017 r.
ZAKOŃCZYLIŚMY REKRUTACJĘ DO PROJEKTU

Pragniemy poinformować, iż zakończyliśmy rekrutację do projektu „Świętokrzyska Akademia Aktywności Zawodowej”.

W ramach oferowanego wsparcia osoby zakwalifikowane do projektu mogły skorzystać z poradnictwa i doradztwa zawodowego, szkoleń zawodowych oraz pośrednictwa pracy. Uczestnik projektu mógł skorzystać z udziału w 3 miesięcznym stażu zawodowym.

Aktualnie uczestnicy projektu realizują staże zawodowe oraz uczestniczą w pośrednictwie pracy umożliwiającym ich znalezienie zatrudnienia po zakończonym udziale w projekcie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i pochwał za co serdecznie dziękujemy, a wszelkie sugestie z Państwa strony pozwolą nam na doskonalenie świadczonych usług.


9 maja 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

W maju rozpoczniemy realizację ostatniego szkolenia z zakresu „Organizator ruchu turystycznego”. Uczestnikom projektu zapewniamy zwrot kosztów dojazdu, stypendium szkoleniowe i stażowe. Zapraszamy pracodawców do zgłaszania wolnych miejsc stażowych.


13 kwietnia 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Realizujemy kolejne szkolenia.  To już ostatnie szkolenie z zakresu „Jakości obsługi w turystyce”. Już ponad 50 osób realizuje staże w ramach projektu! Poszukujemy kolejnych miejsc stażowych w branży turystycznej!


16 marca 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Ostatnia szansa na udział w projekcie!!! Informujemy, iż pozostały ostanie wolne miejsca do udziału w projekcie.

Zapraszamy na szkolenia zawodowe:
- Organizator ruchu turystycznego.
- Jakość obsługi w turystyce.

Uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych.
Zapraszamy osoby długotrwale bezrobotne! Przyjdź!  Zadzwoń!  Sprawdź!


17 lutego 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Następne 2 grupy uczestników rozpoczęły realizację szkolenia w ramach projektu. Uczestnikom projektu udzielane jest również indywidualne doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy.  Kolejne osoby rozpoczęły realizację 3 miesięcznych staży zawodowych.


20 stycznia 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Kolejne grupy uczestników projektu zakończyły udział w szkoleniu „Organizator ruchu turystycznego” i „Jakość obsługi w turystyce”. Odbył się również  egzamin realizowany przez zewnętrzny podmiot. Uczestnicy aktywnie poszukują miejsc stażowych. Pracodawców zapraszamy do zgłaszania wolnych miejsc do dobycia stażu.


20 grudnia 2016 r.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


30 listopada 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Informujemy, iż  pierwsza grupa uczestników projektu wkrótce ukończy szkolenie zawodowe „Organizator ruchu turystycznego”. Szkolenie zakończy się egzaminem zewnętrznym. Uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych.

W listopadzie rozpoczęto realizację kolejnego szkolenia w ramach projektu z zakresu „Jakość obsługi w turystyce”.

Rekrutacja do Projektu nadal trwa!
Przyjdź!  Zadzwoń!  Sprawdź!


14 października 2016 r.
INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Serdecznie zachęcamy wszystkich Pracodawców do zgłaszania w Biurze Projektu zapotrzebowania na stażystów. Przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru odpowiedniej osoby będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z życiorysami zawodowymi Kandydatów i Kandydatek oraz spotkania się z nimi osobiście. Pragniemy podkreślić, iż do naszego projektu trafiają osoby niezwykle zmotywowane do podjęcia zatrudnienia, które w ramach wsparcia projektowego zostają wyposażone w profesjonalną wiedzę i umiejętności pożądane na rynku pracy. Stażyści będą pracowali w Państwa Firmie aż 3 miesiące, a Państwo w tym czasie nie będziecie ponosić żadnych kosztów związanych z ich zatrudnieniem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  690 449 880. Zapraszamy do kontaktu!


27 września 2016 r.
TRWA IDENTYFIKACJA POTRZEB I PORADNICTWO ZAWODOWE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU.

W  ramach projektu  trwa identyfikacja potrzeb Uczestników/czek Projektu zakończona  opracowaniem Indywidualnych Planów Działania uwzględniających potrzeby, cele oraz plany zawodowe osób rozpoczynających udział w projekcie.  Rozpoczęło się również poradnictwo zawodowe odbywające się w formie indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym.

Spotkania mają na celu wsparcie Uczestnika Projektu w wyborze ścieżki kariery zawodowej dostosowanej do jego indywidualnych predyspozycji oraz faktycznemu zapotrzebowaniu na rynku pracy.

Rekrutacja do Projektu nadal trwa! Przyjdź! Zadzwoń! Sprawdź!


19 września 2016 r.
WYBÓR WYKONAWCY SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu "Świętokrzyska Akademia Aktywności Zawodowej". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


2 sierpnia 2016 r.
REKRUTACJA TRWA

Informujemy, iż rekrutacja do projektu Świętokrzyska Akademia Aktywności Zawodowej nadal trwa! Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych, bo warto skorzystać ze wsparcia, które oferujemy.

Uczestnikom zapewniamy:

  • identyfikację potrzeb
  • poradnictwo zawodowe i doradztwo zawodowe
  • szkolenie zawodowe z zakresu branży turystycznej
  • pośrednictwo pracy
  • 3 miesięczny staż zawodowy


WYPŁACAMY STYPENDIA SZKOLENIOWE I STAŻOWE !!!
ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU PODCZAS CAŁEJ ŚCIEŻKI UDZIAŁU W PROJEKCIE !!!

Weź udział w projekcie, który pozwoli Ci zdobyć nowe kwalifikacje i zatrudnienie w branży turystycznej. 

Wszystkie wątpliwości i niejasności wyjaśni personel projektu. Zapraszamy  do biura projektu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.


1 sierpnia 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług osobistego przeprowadzenia doradztwa/poradnictwa zawodowego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


1 sierpnia 2016 r.
WYBÓR POŚREDNIKÓW PRACY

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług osobistego przeprowadzenia pośrednictwa pracy. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


1 lipca 2016 r.
WYBÓR SAL SZKOLENIOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal szkoleniowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


17 czerwca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż Centrum Szkoleń i Innowacji rozpoczyna  nabór do I edycji projektu „Świętokrzyska Akademia Aktywności Zawodowej”. Dokumenty zgłoszeniowe dostępne są w Biurze Projektu w Kielcach (ul. Piotrkowska 12, lok. 807, VIII p.) w godzinach 8:00 – 16:00. Dokumenty można pobrać także TUTAJ. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 690 449 880.

Serdecznie zapraszamy!