AKTUALNOŚCI

4 kwietnia 2018 r.
UBEZPIECZENIE W RAMACH PROJEKTU

Realizator projektu przypomina, iż każdy Uczestnik Projektu objęty jest ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym wyłącznie w czasie szkolenia zawodowego oraz stażu.


2 kwietnia 2018 r.
WYDŁUŻAMY OKRES REALIZACJI PROJEKTU

Pragniemy poinformować, iż okres realizacji projektu został wydłużony do 31.08.2018 r.


17 listopada 2017 r.
ROZSTRZYGNIĘCIE POSTĘPOWANIA NA WYBÓR WYKONAWCÓW NA REALIZACJĘ SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Informujemy, iż postępowanie na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu "Wielkopolskie Centrum Aktywności Zawodowej" zostało rozstrzygnięte. Wybrany został nastepujący Wykonawca: TERRA Doradztwo i Szkolenia Przemysław Omieczyński, ul. Skromna 5, 20-704 Lublin.


8 listopada 2017 r.
WYBÓR WYKONAWCY EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację usług egzaminów zewnętrznych w ramach projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


26 października 2017 r.
WYBÓR WYKONAWCY SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


21 września 2017 r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA PROWADZENIE INDYWIDUALNEGO PORADNICTWA PSYCHOLOGICZNEGO ORAZ PROWADZENIE TRENINGU KOMPETENCJI I UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację indywidualnego poradnictwa psychologicznego oraz prowadzenie treningu kompetencji i umiejętności społecznych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


3 lipca 2017 r.
ROZPOCZĘLIŚMY REALIZACJĘ PROJEKTU!

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.07.2017 rozpoczęliśmy realizację projektu Wielkopolskie Centrum Aktywności Zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i do bezpośredniego kontaktu w naszym biurze w Poznaniu mieszczącym się na ul. Zielonej 8 (I piętro, lok. 1/17).