AKTUALNOŚCI

20 kwietnia 2018 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ USŁUG CATERINGOWYCH – Lublin

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług cateringowych na terenie m. Lublin w województwie lubelskim w projekcie pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


3 kwietnia 2018 r.

UBEZPIECZENIE W RAMACH PROJEKTU

Realizator projektu przypomina, iż każdy Uczestnik Projektu „Droga do zatrudnienia” objęty jest ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym wyłącznie w czasie szkolenia zawodowego oraz stażu.


29 marca 2018 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ USŁUG CATERINGOWYCH – CHEŁM

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług cateringowych na terenie m. Chełm w województwie lubelskim w projekcie pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


28 lutego 2018 r.

ROZPOCZĘLIŚMY REALIZACJĘ STAŻY ZAWODOWYCH

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż Uczestniczki projektu „Droga do zatrudnienia”, które ukończyły szkolenie zawodowe z zakresu finansów i kadr rozpoczęły trzymiesięczne staże realizowane w firmach na terenie województwa lubelskiego. Stażyści mają możliwość wykorzystać wiedzę zdobytą na szkoleniach w praktyce zawodowej. Mamy nadzieję, że dzięki nabytemu doświadczeniu zawodowemu po zakończeniu okresu odbywania staży Uczestniczki projektu podejmą zatrudnienie.


24 stycznia 2018 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYNAJEM SAL W LUBLINIE

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal w Lublinie w projekcie pn. „Droga do zatrudnienia”. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


24 stycznia 2018 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYNAJEM SAL W CHEŁMIE

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal w Chełmie w projekcie pn. „Droga do zatrudnienia”. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


5 grudnia 2017 r.

ROZSTRZYGNIĘCIE POSTĘPOWANIA NA WYBÓR WYKONAWCY SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Informujemy, iż postępowanie na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu pn.: „Droga do zatrudnienia” zostało rozstrzygnięte. Wybrany został następujący Wykonawca: VIVID  Consulting sp. z o.o., ul. Plac Solny 14 lok.3, 50-062 Wrocław.


14 listopada 2017 r.

REKRUTACJA TRWA

Informujemy, że trwa nabór Kandydatek/Kandydatów  do projektu pn. „Droga do zatrudnienia”. Dokumenty rekrutacyjne są dostępne są TUTAJ lub w Biurze Projektu w Lublinie przy al. Racławickich 8/18A. Więcej informacji na temat projektu pod numerem telefonu 505 446 318.

Serdecznie zapraszamy!


2 listopada 2017 r.

WYBÓR WYKONAWCÓW SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


14 listopada 2017 r.

Z ŻYCIA PROJEKTU

Z radością informujemy, iż pierwsza grupa uczestników przystąpiła do udziału w projekcie. Uczestnicy zostali objęci wsparciem w ramach utworzenia Indywidualnego Planu Działania, grupowego poradnictwa zawodowego oraz poradnictwa psychologicznego.


28 października 2017 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ USŁUG CATERINGOWYCH - HRUBIESZÓW

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług cateringowych na terenie m. Hrubieszów w województwie lubelskim w projekcie pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


27 października 2017 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ USŁUG CATERINGOWYCH - LUBARTÓW

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług cateringowych na terenie m. Lubartów w województwie lubelskim w projekcie pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


25 października 2017 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ USŁUGI POŚREDNICTWA PRACY

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług pośrednictwa pracy na terenie województwa lubelskiego w projekcie pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


19 października 2017 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYNAJEM SAL

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal w Hrubieszowie w projekcie pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


6 października 2017 r.
ROZSTRZYGNIĘCIE POSTĘPOWANIA NA WYBÓR WYKONAWCÓW NA PRZEPROWADZENIE DORADZTWA ZAWODOWEGO INDYWIDUALNEGO, W TYM OPRACOWANIA IPD ORAZ DORADZTWA ZAWODOWEGO GRUPOWEGO

Informujemy, iż postępowanie na przeprowadzenie doradztwa zawodowego indywidualnego, w tym opracowania IPD oraz doradztwa zawodowego grupowego w ramach projektu pn.: „Droga do zatrudnienia” zostało rozstrzygnięte.

Wybrany został następujący Wykonawca:

1. Dotyczy Części I: Ewa Giza Ośrodek Rozwoju Osobistego, Nowodwór Piaski 56, 21-100 Lubartów

2. Dotyczy Części II: Ewa Giza Ośrodek Rozwoju Osobistego, Nowodwór Piaski 56, 21-100 Lubartów


25 września 2017 r.
ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYNAJEM SAL

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal w Lubartowie w projekcie pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


14 września 2017 r.

ROZSTRZYGNIĘCIE  POSTĘPOWANIA NA WYBÓR WYKONAWCÓW NA PRZEPROWADZENIE DORADZTWA INDYWIDUALNEGO PSYCHOLOGICZNEGO 

Informujemy, iż postępowanie na przeprowadzenie doradztwa indywidualnego psychologicznego w ramach projektu pn.: „Droga do zatrudnienia” zostało rozstrzygnięte.

Wybrany został następujący Wykonawca:

1. Dotyczy Części I: Centrum Pomocy Psychologicznej Agata Socha, ul. Gabriela Narutowicza 48/10, 20-016 Lublin

2. Dotyczy Części II: Centrum Pomocy Psychologicznej Agata Socha, ul. Gabriela Narutowicza 48/10, 20-016 Lublin


18 sierpnia 2017 r.

ROZSTRZYGNIĘCIE POSTĘPOWANIA NA WYBÓR WYKONAWCÓW NA PRZEPROWADZENIE SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH Z KANDYDATAMI NA UCZESTNIKÓW/-CZKI PROJEKTU

Informujemy, iż postępowanie na przeprowadzenie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami na Uczestników/-czki projektu w ramach projektu pn.: „Droga do zatrudnienia” zostało rozstrzygnięte.

Wybrany został następujący Wykonawca: Centrum Pomocy Psychologicznej Agata Socha, ul. Gabriela Narutowicza 48/10, 20-016 Lublin.


17 sierpnia 2017 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA PRZEPROWADZENIE DORADZTWA INDYWIDUALNEGO PSYCHOLOGICZNEGO

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług doradztwa indywidualnego psychologicznego w ramach projektu pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


17 sierpnia 2017 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA PRZEPROWADZENIE DORADZTWA ZAWODOWEGO INDYWIDUALNEGO, W TYM OPRACOWANIA IPD ORAZ DORADZTWA ZAWODOWEGO GRUPOWEGO

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług doradztwa zawodowego indywidualnego, w tym opracowania IPD oraz doradztwa zawodowego grupowego w ramach projektu pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


8 sierpnia 2017 r.
ZAPYTANIE OFERTOWE NA PRZEPROWADZNIE SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych z Kandydatami/tkami na Uczestników/czki projektu pn. "Droga do zatrudnienia". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


1 lipca 2017 r.
ROZPOCZYNAMY REKTUTACJĘ DO PROJEKTU

Z przyjemnością inforujemy, iż rozpoczęliśmy rekrutację do projektu "Droga do zatrudnienia".
Do udziału zapraszamy osoby, które straciły pracę w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy.
Dokumenty zgłoszeniowe można pobrać TUTAJ. Szczegółowe informacje można uzyskać
pod numerem telefonu 505 446 318. Zachęcamy do kontaktu.