strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Jak szukać pracy?

W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez Uczestniczki i Uczestników naszych projektów szkoleniowych współfinansowanych ze środków UE pragniemy Państwu przedstawić kompedium wiedzy na temat rynku pracy. Specjalnie dla Państwa zebraliśmy strony i narzędzia, które mogą pomóc w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Profesjonalne serwisy społecznościowe:


Wyszukiwarki ofert pracy:


Pomocne narzędzia internetowe:

  • YesWare  - jest to narzędzie służące do śledzenia poczty e-mail. Dzięki niemu dowiesz się, czy wysłane przez Ciebie CV dotarło do adresata a także czy Pracodawca pobrał Twoje dokumenty aplikacyjne. 
  • Jobscan - aplikacja ta porówna Twoje CV z wymaganiami oferty pracy, na którą aplikujesz i wskaże ewentualne rozbieżności.
  • Cvdopracy - dzięki tej aplikacji stworzysz swoje dokumenty aplikacyjne.