strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Katowice

Śląska siedziba Centrum Szkoleń i Innowacji zlokalizowana jest pod adresem ul. Sokolska 65 w Katowicach. Budynek położony w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta, niedaleko katowickiego "Spodka". Posiada windę oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale szkoleniowe zlokalizowane na parterze budynku, które zapewnią Państwu komfort oraz przestrzeń niezbędną do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń, prelekcji i spotkań biznesowych. Każda z naszych sal posiada dostęp do światła dziennego oraz jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ofertę wynajmu sal szkoleniowych w Katowicach kierujemy zarówno do tych Klientów, którzy chcą zorganizować kilkugodzinne spotkanie, jak i kilkudniowe szkolenie z cateringiem. To, co nas wyróżnia to w pełni profesjonalna obsługa, pomocna w realizacji Państwa przedsięwzięcia.

 

 

 


SALA NR 1Położona na parterze sala szkoleniowa mogże pomieścić max. 16 osób w ustawieniu szkolnym. Wyposażona we flipchart, rzutnik oraz tablicę interaktywną. Cena podstawowa wynajmu sali to 29 zł netto za godzinę. Istnieje możliwość jej wynajmu jako sali komputerowej w cenie 41 zł/h netto. Wynajęcie sali i wyposażenie jej we własny sprzęt komputerowy to koszt 34 zł/h netto.
 


 


SALA NR 2Położona na parterze sala szkoleniowa mogże pomieścić max. 16 osób w ustawieniu szkolnym. Wyposażona we flipchart, rzutnik oraz tablicę interaktywną. Cena podstawowa wynajmu sali to 29 zł netto za godzinę. Istnieje możliwość jej wynajmu jako sali komputerowej w cenie 41 zł/h netto. Wynajęcie sali i wyposażenie jej we własny sprzęt komputerowy to koszt 34 zł/h netto.
 


 


USŁUGA CATERINGOWAW oparciu o współpracę z wieloma renomowanymi restauracjami oraz firmami cateringowymi zapewniamy kompleksową obsługę podczas Państwa szkoleń i spotkań biznesowych. Na życzenie przedstawimy Państwu szczegółowy kosztorys obsługi cateringowej realizowanego przez Państwa spotkania.
 


 


Szczegółowe informacje:

Centrum Szkoleń i Innowacji

Aleje Racławickie 8, II piętro, lokal 18
20-037 Lublin

kom.: +48 505 465 100
tel.: +48 81 534 60 98
fax: +48 81 533 78 29

e-mail: info@csi.info.pl