strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Kontakt

Wybierz dział w Firmie

Zarząd
kontakt

Grzegorz Miszczak
Prezes

g.miszczak@csi.lublin.pl

+48 81 534 60 98

kontakt

Sylwia Panek
Dyrektor Operacyjny

s.panek@csi.info.pl

+48 81 534 60 98 wewn. 17

 

Dział projektów UE
kontakt

Jolanta Świątek
Kierownik

j.swiatek@csi.lublin.pl

+48 505 465 100
+48 81 534 60 98 wewn. 12

kontakt

Beata Czarnata

b.czarnata@csi.info.pl

+48 505 465 100
+48 81 534 60 98 wewn. 12

kontakt

Katarzyna Małek

k.malek@csi.info.pl

+48 500 358 748
+48 81 534 60 98 wewn. 12

kontakt

Beata Łoś

b.los@csi.info.pl

+48 81 534 60 98 wewn. 12

kontakt

Katarzyna Łój-Makarska

k.loj@csi.lublin.pl

+48 81 534 60 98 wewn. 12

Beata Chruścicka

b.chruscicka@csi.info.pl

+48 81 534 60 98 wewn. 12

Leszek Gralewski

l.gralewski@csi.info.pl

+48 81 534 60 98 wewn. 12

Dział organizacji szkoleń
kontakt

Agata Sawa
Kierownik działu organizacji szkoleń

a.sawa@csi.info.pl

+48 500 358 742
+48 81 534 60 98 wewn. 16

kontakt

Adam Niemiec

a.niemiec@csi.lublin.pl

+48 505 446 318
+48 81 534 60 98 wewn. 13

kontakt

Paweł Wierzchoń

p.wierzchon@csi.info.pl

+48 505 422 575
+48 81 534 60 98 wewn. 16

kontakt

Magdalena Prokopiuk-Wolak

m.wolak@csi.info.pl

+48 505 634 112
+48 81 534 60 98 wewn. 16

kontakt

Marta Wójcik

m.wojcik@csi.info.pl

+48 505 634 041
+48 81 534 60 98 wewn. 16

kontakt

Agnieszka Michalczak

a.michalczak@csi.info.pl

+48 505 634 112
+48 81 534 60 98 wewn. 16

kontakt

Aneta Adynowska

a.adynowska@csi.info.pl

+48 512 895 437
+48 81 534 60 98 wewn. 16

kontakt

Patrycja Arasimowicz

p.arasimowicz@csi.info.pl

+48 503 391 323
+48 81 534 60 98

kontakt

Dorota Buk-Nowak

d.buk-nowak@csi.info.pl

+48 503 391 323
+48 81 534 60 98

kontakt

Alicja Jastrzębska

a.jastrzebska@csi.info.pl

+48 503 391 323
+48 81 534 60 98

kontakt

Jolanta Marczak

j.marczak@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

Maciej Sitnik

m.sitnik@csi.info.pl

+48 505 634 112
+48 81 534 60 98 wewn. 16

Paweł Cichosz

p.cichosz@csi.info.pl

+48 505 634 112
+48 81 534 60 98 wewn. 16

kontakt

Marzena Stopyra

m.stopyra@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

kontakt

Alicja Sadowska

a.sadowska@csi.info.pl

+ 48 510 815 117

Paulina Laskowska

p.laskowska@csi.info.pl

+ 48 510 815 117

kontakt

Aneta Średnicka

a.srednicka@csi.info.pl

+48 690 449 880

Ewa Trzmiel

e.trzmiel@csi.info.pl

+48
510 815 117

kontakt

Justyna Piaskowska

j.piaskowska@csi.info.pl

+ 48 572 294 642
 

kontakt

Monika Gomoła

m.gomola@csi.info.pl

+48 512 058 626

kontakt

Ewa Grabowska

e.grabowska@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

Beata Mamcarczyk

b.mamcarczyk@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

kontakt

Ewa Jodłowska

e.jodlowska@csi.info.pl

+48 512 058 626

kontakt

Ewa Dyrda

e.dyrda@csi.info.pl

+48 32 475 22 16

Agnieszka Kokot

a.kokot@csi.info.pl

+48 53 522 21 16

Dział księgowości
kontakt

Monika Szwed
Główna księgowa

m.szwed@csi.info.pl

+48 505 465 100
+48 81 534 60 98 wewn. 17

kontakt

Dariusz Wolanin

d.wolanin@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

kontakt

Monika Gałan-Łączka

m.galan@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

kontakt

Karolina Szynkaruk

k.szynkaruk@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

kontakt

Monika Szynkaruk

m.szynkaruk@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

Agnieszka Bida

a.bida@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

Monika Gruszecka

m.gruszecka@csi.info.pl

+48 81 534 60 98

kontakt

Renata Homrowska

r.homrowska@csi.info.pl

+48 503 391 323
+48 81 534 60 98

Dane kontaktowe

Siedziba główna (adres korespondencyjny):

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.

Aleje Racławickie 8, II piętro, lokal 18A
20-037 Lublin

 

kom.: +48 512 895 437
tel.: +48 81 534 60 98
fax: +48 81 533 78 29

e-mail: info@csi.info.pl


Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00.


PARKING:

Zachęcamy do skorzystania z parkingu znajdującego się
w sąsiadującym z Naszą siedzibą Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (wjazd od ul. Radziszewskiego)

CENNIK

- pierwsza godzina 1 zł
- druga godzina 1 zł
- trzecia godzina 2 zł
- każda kolejna godzina 3 zł


Oddział w Kielcach:

Hotel DAL***
ul. Piotrkowska 12
25-510 Kielce


Tel.: +48 690 449 880

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.


Oddział w Poznaniu:

ul. Zielona 8/1/17
61-851 Poznań


Tel.: +48 510 815 117


Oddział w Katowicach:

ul. Sokolska 65
40-087 Katowice

Tel./Fax: +48 512 058 626


Oddział w Gdańsku:

ul. Grunwaldzka 76/78, IVp. lok 427
80-244 Gdańsk


Tel.: +48 572 294 642

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.


Oddział w Radomiu:

ul. Młynarska 10, lok. 11
26-610 Radom


Tel.: +48
512 039 526

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.


Dane do faktury:


Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.
Aleje Racławickie 8/18A

20-037 Lublin

NIP: 712 332 59 38, REGON: 366134837, KRS: 0000654055
ING BANK Śląski: 18 1050 1953 1000 0090 6762 4255


Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Lublinie (20-037) przy Al. Racławickich 8/18A, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin ? Wschód  z/s w Świdniku VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000654055; REGON 366134837, NIP 712 332 59 38; z kapitałem zakładowym wynoszącym 150 000,00 złotych.


 

Mapka dojazdowa