strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Lublin

Siedziba główna Centrum Szkoleń i Innowacji zlokalizowana jest w ścisłym centrum Lublina. Budynek znajduje się naprzeciwko wejścia do Parku Saskiego, w sąsiedztwie Centrum Spotkania Kultur, blisko deptaka i Starego Miasta. Lokal znajduje się przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Lublina, zapewniającym dobry dojazd i dostępność komunikacji miejskiej. Budynek posiada podziemny parking oraz dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 


 

Wraz z naszymi partnerami biznesowymi dysponujemy 5 komfortowymi, nowoczesnymi i w pełni wyposażonymi salami szkoleniowymi, które zapewnią Państwu komfort oraz przestrzeń niezbędną do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń, prelekcji i spotkań biznesowych. Każda z naszych sal jest klimatyzowana, posiada dostęp do światła dziennego oraz jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ofertę wynajmu sal szkoleniowych w Centrum Szkoleń i Innowacji kierujemy zarówno do tych Klientów, którzy chcą zorganizować kilkugodzinne spotkanie, jak i kilkudniowe szkolenie z cateringiem. To, co nas wyróżnia to w pełni profesjonalna obsługa, pomocna w realizacji Państwa przedsięwzięcia.

 


SALA POMARAŃCZOWA

Laboratorium komputerowe na max. 14 osób w ustawieniu w podkowę, z 13 stacjonarnymi stanowiskami komputerowymi. Wyposażone w projektor, tablicę multimedialną, flipchart, system testów na piloty oraz tablety do tablicy multimedialnej. Bez możliwości przestawiania układu krzeseł i stołów. Cena podstawowa wynajmu sali to 45 zł netto za godzinę. Ceny najmu w weekendy z własnymi laptopami - do 3h: 60 zł netto, do 6h: 55 zł netto, powyżej 6h: 50 zł netto.
 


 


SALA ZIELONA

Sala szkoleniowa dla max. 20 osób w układzie szkolnym. Możliwość dobrowolnego ustawienia ławek (ławki mobilne, składane, sztaplują się) i krzeseł przy pracy w grupach i przy  korzystaniu z komputerów. W sali dostępny jest  rzutnik multimedialny, flipchart, system testów na piloty oraz tablety do tablicy interaktywnej. Cena podstawowa wynajmu sali to 30 zł netto za godzinę. Ceny najmu w weekendy z własnymi laptopami - do 3h: 40 zł netto, do 6h: 38 zł netto, powyżej 6h: 35 zł netto.
 

 


SALA CZERWONA

Sala szkoleniowa na max. 12 osób w ustawieniu w podkowę wykorzystywana jako laboratorium do nauki języków obcych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o wykorzystanie m.in. tablicy interaktywnej, laboratorium językowego ze słuchawkami. Nie ma tu możliwości przestawiania układu krzeseł i stołów. W sali dostępne również: flipchart, projektor multimedialny, system testów na piloty oraz tablety do tablicy interaktywnej. Cena podstawowa wynajmu sali to 30 zł netto za godzinę. Ceny najmu w weekendy z własnymi laptopami - do 3h: 40 zł netto, do 6h: 38 zł netto, powyżej 6h: 35 zł netto.
 

 


SALA NIEBIESKA

Sala szkoleniowa dla max. 20 osób w układzie szkolnym. Możliwość dowolnego ustawienia ławek (ławki mobilne, składane, sztaplują się) i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. W sali dostępny jest rzutnik multimedialny, flipchart, system testów na piloty oraz tablety do tablicy interaktywnej. Cena podstawowa wynajmu sali to 30 zł netto za godzinę. Ceny najmu w weekendy z własnymi laptopami - do 3h: 40 zł netto, do 6h: 38 zł netto, powyżej 6h: 35 zł netto.
 


 


SALA SZARA

Największa sala szkoleniowa dla max. 40 osób w ustawieniu teatralnym. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i korzystaniu z komputerów. W sali dostępny jest rzutnik multimedialny, flipchart. Cena podstawowa wynajmu sali to 30 zł netto za godzinę. Ceny najmu w weekendy z własnymi laptopami - do 3h: 55 zł netto, do 6h: 50 zł netto, powyżej 6h: 45 zł netto.
 


 


USŁUGA CATERINGOWA

W oparciu o współpracę z wieloma renomowanymi restauracjami oraz firmami cateringowymi zapewniamy kompleksową obsługę podczas Państwa szkoleń i spotkań biznesowych. Na życzenie przedstawimy Państwu szczegółowy kosztorys obsługi cateringowej realizowanego przez Państwa spotkania.
 


 


Szczegółowe informacje:

Centrum Szkoleń i Innowacji

Aleje Racławickie 8, II piętro, lokal 18
20-037 Lublin

kom.: +48 505 465 100
tel.: +48 81 534 60 98
fax: +48 81 533 78 29

e-mail: info@csi.info.pl