strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Sale

Centrum Szkolen i Innowacji dysponujemy komfortowymi, nowoczesnymi i w pełni wyposażonymi salami szkoleniowymi zlokalizowanymi w Lublinie oraz w Katowicach, Posiadane przez nas sale zapewnią Państwu komfort oraz przestrzeń niezbędną do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń, prelekcji i spotkań biznesowych. Każda z naszych sal jest klimatyzowana, posiada dostęp do światła dziennego oraz jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Ofertę wynajmu sal szkoleniowych w Centrum Szkoleń i Innowacji kierujemy zarówno do tych Klientów, którzy chcą zorganizować kilkugodzinne spotkanie, jak i kilkudniowe szkolenie z cateringiem. To, co nas wyróżnia to w pełni profesjonalna obsługa, pomocna w realizacji Państwa przedsięwzięcia.

 


 Szczegółowe informacje:

Centrum Szkoleń i Innowacji

Aleje Racławickie 8, II piętro, lokal 18
20-037 Lublin

kom.: +48 505 465 100
tel.: +48 81 534 60 98
fax: +48 81 533 78 29

e-mail: info@csi.info.pl